KTM Motosiklet Aksesuarları Arayanlar İçin SW Motech Aksesuar Önerileri

MOTOPLUS ailesi olarak farklı motosiklet markalarına yönelik SW Motech aksesuar tavsiyeleri sunduğumuz bir yazı dizisi hazırlamıştık. En son Suzuki motosiklet modelleri ile uyumlu SW Motech aksesuar önerilerini içeren bir yazı sunmuştuk. Bu ...

KATEGORİLER
POPULER ÜRÜNLER
ÇOK SATANLAR
KTM Motosiklet Aksesuarları Arayanlar İçin SW Motech Aksesuar Önerileri
KTM Motosiklet Aksesuarları Arayanlar İçin SW Motech Aksesuar Önerileri
Oluşturulma Tarihi : 18.01.2019 Yazar: MotoPlus Kategori: Önemli Bilgiler Hit: 1625 Okuma

MOTOPLUS ailesi olarak farklı motosiklet markalarına yönelik SW Motech aksesuar tavsiyeleri sunduğumuz bir yazı dizisi hazırlamıştık. En son Suzuki motosiklet modelleri ile uyumlu SW Motech aksesuar önerilerini içeren bir yazı sunmuştuk. Bu haftaki yazımızda ise KTM motosiklet aksesuarları arayışında olanlara yönelik SW Motech aksesuar tavsiyelerinden oluşan bir konu seçtik. Sizler için faydalı bir içerik olmasını umar, iyi okumalar dileriz.

KTM marka motosiklet modelleri için motosiklet aksesuarları tavsiyelerine geçiş yapmadan evvel, hangi KTM modellerine yönelik motosiklet aksesuarlarını bulabileceğinizi belirtmemizde fayda var. Yazı boyunca aşağıdaki KTM motosiklet modelleri ile uyumlu motor aksesuarları bulabilirsiniz:

KTM Duke 200
KTM Duke 390
KTM LC8 Adventure 990
KTM 950 SM/SM-R/SM-T
KTM 990 SM/SM-R/SM-T
KTM 1190 Adventure/R
KTM 1290 Super Adventure
Şimdi ise bu modellere yönelik sunduğumuz SW Motech aksesuar tavsiyelerine başlayabiliriz…

KTM Motosiklet Elcik Koruma Tavsiyesi

Tavsiye olarak sunduğumuz bu motosiklet elcik koruma modeli, KTM motosiklet modelleri ile uyumludur. Motosikletinize sade ve şık bir görünüm kazandırabilir. Darbelere karşı son derece dayanıklı olan moplen plastikten üretilmiştir. Çerçevesi ise alüminyumdan oluşturulmuştur. KTM motosiklet için elcik koruma ürünümüzü satın alanlara montaj malzemelerini ve talimatlarını da gönderiyoruz.

KTM 1190 Adventure Yan Çanta Demiri Tavsiyesi

KTM 1190 Adventure motosiklet modeli ile uyumlu olan bu yan çanta demiri son derece sağlam bir yapıya sahiptir. Hızlı bir şekilde motosiklete monte ve demonte edilebilir. Ayrı olarak mevcut SW-MOTECH Yan Taşıyıcı Adaptör Kitleri ile TraX®, Givi / Kappa, Krauser, Hepco & Becker ve Shad kasalarına uyarlanabilir. Yan kutular dışarıda bırakıldığında toplam genişliği 590 mm’dir. Ürün ile birlikte montaj malzemeleri ve talimatları da gönderilir.

KTM Duke 200 Motosiklet Koruma Demiri Tavsiyesi

Yukarıda önerdiğimiz motor koruma demiri sayesinde motosikletinizin kaza, devrilme gibi durumlara en az hasarla ayrılmasını sağlayabilirsiniz. Son derece sağlam ve koruyucu olan bu motosiklet koruma demirinin boru çapı 22 ve 27 milimetredir. KTM Duke 200 motosiklet modeli ile uyumlu olan bu ürün, motosiklet çerçevesi üzerinde yer alan halihazırdaki bağlantı noktalarına hızlı ve kolay bir şekilde monte edilebilmektedir.

Siyah toz boyaya sahip bu motosiklet koruma demiri, çelik malzemeden üretilmiş olan çerçeveyi olası çizilmelere ve korozyona karşı korumaktadır. Yani motosikletinizin önemli noktalarını daha güvenli kılar. SW Motech marka motosiklet demirini satın alanlara sağ ve sol olmak üzere 2 çubuk, montaj malzemeleri ve kullanım kılavuzu da gönderilmektedir.


KTM Ayna Yükseltici Tavsiyesi

SW Motech ayna yükseltici, birçok KTM motosiklet modeli ile uyumludur. Hem sağlamlığı hem de fonksiyonelliği ile ön plana çıkan bu KTM motosiklet ayna yükseltici ile aynanızı 40 milimetre kadar yükseltebilirsiniz. Böylelikle sürüş esnasında geriyi kontrol etmeniz daha kolay olur. Alüminyum alaşım malzemeden üretilmiş olan bu ürün siyah renktedir. Montaj malzemeleri ve kullanım kılavuzu ile birlikte gönderilmektedir.

KTM Sis Farı Ön Koruma Tavsiyesi

SW Motech marka sis farı ön koruma modeli, başta KTM LC8 Adventure 990 modeli olmak üzere birçok KTM marka motosiklet modeli ile uyumluluk gösterir. Siyah renkte olan bu ürün, 2 adet mercek kapağına sahiptir. Koruma kapaklarının sağlamlığı sayesinde sis farlarınıza yüksek koruma sağlar. Alüminyum malzemeden üretilen bu ürünü satın alanlar, montaj malzemelerini ve talimatlarını içeren bir belgeyi de beraberinde alırlar.

KTM Motosiklet Telefon Tutucu Tavsiyesi

Yukarıda öneri olarak sunduğumuz motosiklet telefon tutucu modeli SW Motech marka olup tüm KTM motosiklet modelleri ile uyumlu bir üründür. Iphone 6 ve 6s motosiklet telefon tutucu arayışında olanlar için birebirdir. Su geçirmez yapıya sahip olması, telefonunuzu her tür hava koşullarında korumanıza yardımcı olur. Multi-touch çalışma penceresine sahiptir. Kameranın onboard kullanımlarında telefonunuzun kamera lensini koruyacak şeffaf bir kapak ile birlikte sunulmaktadır.

MOTOPLUS ailesi olarak KTM marka motosiklet modelleri ile uyumlu SW Motech aksesuar önerileri sunduğumuz blog yazısının sonuna geldik. Beğendiğiniz ürünü hızlı ve güvenilir bir şekilde MOTOPLUS üzerinden satın alabilir; dilerseniz de diğer KTM motosiklet aksesuarları çeşitlerine ilgili link üzerinden göz atabilirsiniz.