Site Kullanım Koşulları

Motoplus Motor ve Aksesuar Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi Site Kullanım ve Kullanıcı/Satıcı Faaliyet Koşulları Taraflar işbu satım işleminin gerçekleşmesi ile Site Kullanım Şartları konusunda karşılıklı olarak olumlu irade ...

KATEGORİLER
POPULER ÜRÜNLER
ÇOK SATANLAR
Site Kullanım Koşulları

Motoplus Motor ve Aksesuar Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi

Site Kullanım ve Kullanıcı/Satıcı Faaliyet Koşulları

Taraflar işbu satım işleminin gerçekleşmesi ile Site Kullanım Şartları konusunda karşılıklı olarak olumlu irade beyanında bulunduklarını kabul ederler. Satım işleminin gerçekleşmesinden sonra taraflardan herhangi birinin işbu Site Kullanım Şartlarını kısmen ve / veya tamamen okumadığını veya kısmen ve / veya tamamen kabul etmediğini beyan etmesi imkânı bulunmamaktadır. Bununla beraber anılan şekillerle sınırlı kalmamak koşuluyla taraflar işbu satım işlemini gerçekleştirmeden önce Site Kullanım Şartlarını tam olarak okuduğunu, anladığını ve kabul ettiğini kabul eder. Söz konusu durumundan kaynaklı maddi, manevi, doğrudan ve dolaylı zararlar ile ortaya çıkabilecek diğer hiçbir zararın sorumlusu Motoplus Motor ve Aksesuar Sanayi ve Tic. Ltd.Şti.( MOTOPLUS ), MOTOPLUS çalışanları ve yönetimi veya bu sitenin yapımını ve devamını sağlayan aracı / diğer şirket ya da kişiler değildir. Anılan kimselerin herhangi bir cezai ya da hukuki sorumluluğu olmadığını taraflar peşinen kabul eder.

Sitede sunulan ürünler teşhir amaçlıdır. Bu ürünlerin görüntülerinden kaynaklanan sorunlar ile teşhir amacıyla konulan üründe ortaya çıkabilecek grafik hataları ile maddi hatalardan MOTOPLUS sorumlu değildir.

MOTOPLUS herhangi bir ilan ya da ihbarda bulunmadan site içeriğinde, ürünlerde, ürün fiyatlarında, ödeme şekilleri ve ödeme koşullarında tek taraflı değişiklikler yapabilir. Söz konusu durumda diğer kişi ve kurumların herhangi bir tasarruf hakkı olmadığı gibi bu durum kimseye kazanılmış hak vermez.

MOTOPLUS tarafından web sitesinde arz edilen ürünler şirket stokları ile sınırlıdır. Söz konusu ürünlerden şirket stoklarında bulunmaması durumunda MOTOPLUS web sitesi üzerinden yapılan taleplerle sorumlu değildir. Bir ürünün web sitesinde teşhir edilmesi hiçbir şekilde Borçlar Kanununda yer alan icap hükümlerini doğurmaz. MOTOPLUS teşhir edilen ürünlerden bir ya da bir kaçını satmaktan imtina edebilir. Böyle bir durumda eğer alıcı tarafından ödeme yapılmışsa bu bedel alıcıya eksiksiz olarak ödeme koşuluna (taksit, kredi kartı, havale vs ) uygun şekilde iade edilir.

Web sitesinde yer alan tüm ürünler üretici garantisindedir. Garanti belgesinde yazılı olarak yer almayan hususlar için MOTOPLUS tarafından herhangi bir garanti verilmemektedir.

MOTOPLUS Web Sitesi aracılığı ile alışveriş yapmak tamamen kullanıcıların iradesinde olduğu gibi kullanıcı kaynaklı hatalardan MOTOPLUS sorumlu değildir. Her kullanıcı yaptığı işlem neticesinde istediği ürünü bilerek aldığı kabul edilir. Bununla beraber ve sadece anılan hükümlerle sınırlı kalmamak koşuluyla kullanıcı bilgisayar ve / veya bankalarından kaynaklanan sorunlar ile hacker, virüs ve diğer üçüncü şahıs / kurum / kuruluşlar tarafından kullanıcıyı verilen zararlardan MOTOPLUS ve / veya MOTOPLUS çalışanları ile site kurulum ve işletim işlerini yapan aracı kurumlar sorumlu değildir. Anılan fiillerin hukuki ve cezai sorumlusu fiili yapan kimsedir. MOTOPLUS ancak kendi sistem ve personelinden kaynaklanan zararları gidermekle yükümlüdür.

MOTOPLUS Web Sitesinde bulunan ürünlere yapılan yorumlar, verilen bilgiler, istatistikî veriler ile diğer tüm yazılı ve / veya grafiksel bilgilerden kaynaklı ortaya çıkabilecek maddi, manevi, doğrudan ve dolaylı zararların hiçbirinden MOTOPLUS ve / veya MOTOPLUS çalışanları ile site kurulum ve işletim işlerini yapan aracı kurumlar sorumlu değildir. Anılan bilgiler kullanıcılar tarafından eklenmiş olacağı gibi diğer firmalar tarafından reklâm amaçlı da eklenmiş olabilir. Tüm bunlarla ancak bunlarla sınırlı kalmamak koşuluyla MOTOPLUS tarafından siteye eklenen her türlü bilgi Internet’in genel teamülleri doğrultusunda yapılmıştır. Reklâm içerikli bilgilerin bu çerçevede değerlendirilmesi gerektiği hususu satıcıya peşinen ihtar edilir.

MOTOPLUS’ın sorumluluğu genel Internet teamülleri doğrultusundadır. MOTOPLUS yetkisinde olmayan herhangi bir içerikten hukuki, cezai ve/veya şahsi hiçbir sorumluluğu bulunmamakta olup, işbu Web Sitesi ziyaretçileri bu hususu bu siteye girdikleri andan itibaren kabul ve beyan ederler.

Motoplus Motor ve Aksesuar Sanayi ve Tic. Ltd.Şti., işbu hüküm ve şartları dilediği zaman önceden haber vermek zorunda olmaksızın tek taraflı olarak değiştirme ve güncelleme hakkını sahiptir.

Motoplus web sitesi'nde yer alan her türlü bilgi, istatistikî şekil ve değer, güvenirliği üretici firma tarafından ve genel kurallar çerçevesinde kabul edilen usuller çerçevesinde sunulmuştur. Bu bilgilerin doğrulukları ve yeterlilikleri hiç bir şekilde Motoplus Tekstil Sanayi Ticaret Ltd. Şti. tarafından garanti edilmemektedir.

İnternet sitesinde yer alan üçüncü kişiler tarafından siteye eklenen motor ve motor malzemeleri ile motor bakımına ilişkin yazı ve yorumlar ile bunlarla beraber ancak bunlarla sınırlı kalmamak koşuluyla her türlü yazı, yorum, istatistik amatör ya da profosyenel şahıslar tarafından eklenmektedir. Kişilere bu amaçla özgülenen kullanıcı adı ve/veya şifrenin güvenliğinden kendileri sorumludur ve en kısa sürede değiştirmeleri gereklidir Motoplus sonradan değiştirilen şifreler üzerinde herhangi bir hak,yetki, sorumluluk ve tasarrufunun bulunmadığını peşinen kabul ve taahhüt eder. Ürünlerin pazarlanmasına ilişkin olarak kullanıcı/satıcılara Motoplus tarafından verilen linkler hiçbir şekilde ifa edilemez. Kullanıcı satıcıların girmesi gereken markalar ve ürünler dışında başka markaların özelliklerinde, departmanlarında, görsellerinde giriş amacı dışında değişiklik yapılmayacağını kullanıcı peşinen kabul ve tahhüt eder. Kullanıcı/satıcı adı ve şifresinin girildiği linkin Motoplus tarafından değiştirilmesi halinde Motoplus kullanıcı/satıcıların profillerinde yazılı olan mail adresine bilgi maili göndermeyi Kabul eder. Motoplus’a verilen tüm profil bilgileri Motoplus ile kullancıı/satıcı arasında bildirim yapılacakyegane bilgilerden olduğundan aksi Motoplus’a bildirilmediği süreçte Motoplus tarafından kullanıcı/satıcının bildirilen adres ve elektronik postalarına yapılan bildirimler geçerlidir.

Motoplus bu yazı ve yorumların doğruluğunu teyit ve garanti etmemektedir. Anılan yazı ve yorumların uygulanması neticesinde internet sitesi kullanıcısı veya üçüncü şahış ve kurumların zarar görmesi halinde Motoplus, Motoplus çalışanları ile internet sitesi destek sağlayıcıları doğrudan, dolaylı, maddi, manevi herhangi bir tazminat yükümlülüğü altına sokulamaz.

Motoplus web sitesi'ne girmeden önce yukarıdaki uyarı ve beyanları okumuş olduğunuz kabul edilir. Söz konusu durumla ilgili ortaya çıkabilecek herhangi bir durumda, iş bu web sayfasında yazılı bulunan bu ibarelerin ve Motoplus Tekstil Sanayi Ticaret Ltd. Şti.'ye ait diğer tüm bilgisayar kayıtlarının tek ve gerçek münhasır delil olarak HUMK madde 287'ye uygun olarak İstanbul Mahkemeleri ve İcra ve İflas Dairelerinin yetkisine sunulacağı Motoplus Motor ve Aksesuar Sanayi ve Tic. Ltd.Şti. tarafından beyan ve işbu Motoplus Web Sitesi'ne giren kişi(ler), kuruluş(lar) tarafından kabul ve taahhüt edilir.

Yayınlanan İçerik'in kesintisinden, gecikmesinden veya hatalı olmasından ve bunların yola açabileceği zararlardan dolayı Motoplus Tekstil Sanayi Ticaret Ltd. Şti. hiç bir şekilde sorumlu değildir.

Bu yayın, Motoplus Motor ve Aksesuar Sanayi ve Tic. Ltd.Şti..’nin izni olmadan kopyalanamaz, dağıtılamaz, ticari bir amaçla kaynak gösterilmek suretiyle kullanılamaz ve hiçbir format altında bilgisayar sistemlerine aktarılamaz.

Motoplus Motor ve Aksesuar Sanayi ve Tic. Ltd.Şti.