Twiins

KONSEPT TASARIMDAN GERÇEK ÜRÜNE TWIINS® BT (Bluetooth®), HF (Hands Free) ve interkom cihazları endüstrisinde yeni bir firma. TWIINS® , konsept dizayndan üretime kadar çözüm yaratma/önerme çözümlerini sunabilen bir şirkettir. TWIIN ...

KATEGORİLER
POPULER ÜRÜNLER
ÇOK SATANLAR
Twiins
Twiins
Oluşturulma Tarihi : 23.03.2010 Yazar: MotoPlus Kategori: Marka Tanıtım Yazıları Hit: 2587 Okuma

KONSEPT TASARIMDAN GERÇEK ÜRÜNE

Twiins Kalite BelgeleriTWIINS®
BT (Bluetooth®), HF (Hands Free) ve interkom cihazları endüstrisinde yeni bir firma.

TWIINS®, konsept dizayndan üretime kadar çözüm yaratma/önerme çözümlerini sunabilen bir şirkettir.

TWIINS® markası İspanyol kaynaklı uluslararası organizasyon olan MATGroup'a aittir.

MATGroup, pasif güvenlik ürünleri ve teknik spor giyim piyasasında uzmanlaşmıştır. MATGroup dünya çapında motosiklet kask geliştirme konusunda dünya çapında lider olmakla birlikte güvenli motorsiklet giyimi konusunda önemli bir konumdadır. MATGroup, ayrıca ürün geliştirme sürecinden ürün yönetimine kadar özel çözümler sunar.

TWIINS® Haziran 2008'de ürün koleksiyonunu piyasaya sundu.

TWIINS® ürünlerini piyasaya sürdükten bu güne kadar uluslararası platformda teknoloji gelişimi, kusursuz dizayn ve iletişim teknolojilerine bakış tarzı ile tanınan bir marka olmuştur.

TWIINS®'in maceracı ruhu ile motosiklet, outdoor sportları, endüstriyel çözümler, endüstriyel çözümler, sürücü okulları, dalış okulları, kayak okulları, telekominikasyon ve giyilebilen teknolojiler dahil tüm yeniliklerde çözüm getirmiştir.

TWIINS® piyasada çok iyi bilinen markalar için dahili kominikasyon sistemlerinden satış sonrası ürünlere kadar OEM/SMU çözümleri sunmaktadır.

Sadece 2 yıllık bir süreçten sonra TWIINS®, 25 ayrı ülkedeki iş ortakları ile Bluetooth Intercom ve Hands Free teknolojilerinde kusursuz ve devrim niteliği taşıyan çözümler sunmuştur.

Uluslararası platformda "premium brand" olma ilkesi ile ticari hayatına devam etmektedir.