Scottoiler - Otomatik Zincir Yağlama Sistemleri

Scottoiler Scottoiler yağlama sistemlerinin ilk prototipleri 25 yıl kadar önce Fraser Scott'un zincirin otomatik olarak yağlanabileceği fikriyle ortaya çıktı. Hayat boyu motosiklet sürücüsü olan Fraser, Glasgov'dan Manchester'a kız arka ...

KATEGORİLER
POPULER ÜRÜNLER
ÇOK SATANLAR
Scottoiler - Otomatik Zincir Yağlama Sistemleri
Scottoiler - Otomatik Zincir Yağlama Sistemleri
Oluşturulma Tarihi : 21.08.2009 Yazar: MotoPlus Kategori: Marka Tanıtım Yazıları Hit: 3078 Okuma

ScottoilerScottoiler yağlama sistemlerinin ilk prototipleri 25 yıl kadar önce Fraser Scott'un zincirin otomatik olarak yağlanabileceği fikriyle ortaya çıktı. Hayat boyu motosiklet sürücüsü olan Fraser, Glasgov'dan Manchester'a kız arkadaşı ile görüşmeye gidip gelirken ürününü geliştirdi. 1986 yılında FM Scottoilers Limited adı ile açılan şirket, 1986 yılında ilk modelini piyasaya sürdü. 1992 yılında Scottoiler(Scotland) Limited adı ile 1992 yılında markalaştı.
Sürekli artan satış grafiği sonucunda şirket, Glasgov'a taşınmış ve tüm üretim ve dağıtım ağını Glasgov üzerinden yapmaya başladı.
V-System'i sürekli geliştiren şirket, karlılığını artırarak büyümeye devam etmektedir. 2008'de piyasaya sürülen BMW F650 GS / F800 GS, ve 2009 da satışa çıkan KTM Set İngiltere ve Avrupa ile aynı anda Türkiyede'de satışa çıkmıştır.
FS 365 Bakım ve Antikorozyon ürünü ile "Yılın Ürünü" ödülünü almıştır ve ülkemizde de yüksek satış adetlerine ulaşmıştır.
FST 52 Temizleme ve Yağ Sökücü sprey'de FS 365 gibi çevre dostu ve basınçsız kutularda satılmaktadır.

Tüm Scottoiler ürünleri için lütfen tıklayın...