Zincir Yağlama / Spreyleme derdine son! Scottoiler Türkiye'de

MotoShow 2009 Fuarında tanıtımı yapılan ürün, motosikletiniz çalıştığı sürece zincirinizi yağlıyor. Almanya fiyatı 129,95€ olan Scottoiler otomatik yağlama sistemleri özel tanıtım fiyatıyla 99Euro'dan başlayan fiyatlarla satışta. Motosikletinizin em ...

KATEGORİLER
POPULER ÜRÜNLER
ÇOK SATANLAR
Zincir Yağlama / Spreyleme derdine son! Scottoiler Türkiye'de
Zincir Yağlama / Spreyleme derdine son! Scottoiler Türkiye'de
Oluşturulma Tarihi : 23.03.2009 Yazar: MotoPlus Kategori: Haber Hit: 1420 Okuma

MotoShow 2009 Fuarında tanıtımı yapılan ürün, motosikletiniz çalıştığı sürece zincirinizi yağlıyor. Almanya fiyatı 129,95€ olan Scottoiler otomatik yağlama sistemleri özel tanıtım fiyatıyla 99Euro'dan başlayan fiyatlarla satışta. Motosikletinizin emme valfine bağlantısı sayesinde açılıyor ve istediğiniz sıklıkta zincirinizi yağlıyor.
Her tip zincirli motosiklette kullanılan Scottoiler, İngiltere!de satılan motosikletlerin %10'unda ilk yıl takılıyor. Racing, touring, chopper farkı olmadan her motosiklet tipinde kullanılabilir.
Bütün ürün gamı ile satışta olan Scottoiler'ın ödüllü Temizleme ve Bakım spreylerinin gücü şaşırtıcı. Biyolojik olan tüm yağlar ve spreyler hem motosikletinize ve size zarar vermiyor, hem de çevreyi koruyor.
Otomatik Zincir Yağlama sistemleri ile ilgili ayrıntılı bilgi ve teknik açıklamalar için sol taraftaki Scottoiler kısmını tıklayın.