Anasayfa Markalar Kategoriler Hakkımızda Önemli Bilgiler İletişim
 

Ürün Kategorileri

Motosiklet Modelinize Göre Ürünler
Sw-Motech 2011 Kataloğunu indirmek için lütfen tıklayın...

Mr. Lopez ile Twiins'in özellikleri üzerine görüştük.

Twiins'in "diğerlerinden" farklı özellikleri nelerdir?

- Twiins teknik olarak rakiplerine birçok noktada büyük fark yaratıyor. Öncelikle Twiins 2watt'tır. Diğer markalarda hoparlör gücü 1Watt'ın altında. Batarya ömrü ise, katalog değeri olarak verdiğimiz 250 saat bekleme, 10 saat konuşma süresinin aslında daha üzerindedir. Üretim yeri Barcelona, uzakdoğu üretimi değil. Sadece Twiins'te bulunan 2 düğmeli kumanda ile herşeyi yapabilirsiniz. Bu kumanda ile cihazın tüm özelliklerini elinizi gidondan kaldırmadan kullanabilirsiniz. Hatta cihazı açıp kapatırken bile kumandayı kullanabilirsiniz. Twiins'i şarj etmek için birçok harici disk'in kullandığı mini usb jakını da kullanabilirsiniz. En son olarakta Twiins, motosiklet üzerine güvenlik testleri yapan, kask ve koruma gibi pasif güvenlik testleri yapan MatGroup'un tasarladığı bir üründür. Diğer markalar otomotiv ve iletişim gibi sektörlerden geliyor. Twiins, sektörün kendi içerisinden gelen bir marka.
Uyumluluk: Twiins'in tüm modelleri birbiri ile uyumludur. Ayrıca sürekli olarak yeni opsiyonlar ekleme üzerine çalışmalarımız sürüyor. Şimdi "Push to Talk" ürününün çıkışına hazırlanıyoruz. Bu, kumandanızın arka kısmındaki boşluğa takılabilen bir parça olacak. Mesafe ne olursa olsun, kaç kişi olursanız olun ekip halinde konuşabilirsiniz. Bu, telekom şirketlerinin şebekesi üzerinden yapılan bir işlem.

- Ducati ile bir işbirliği mi sözkonusu? Reklamlarda Ducati yazan Twiins kitleri gördük.

- Evet, Twiins Ducati için de üretim yaptı ve yüksek satış rakamlarına ulaşıldı. Bu da aslında bir seçimi gösteriyor. bir taraftan baktığınızda birçok alternatif marka buluyorsunuz, araştırdıkça bunlar teker teker eleniyor.

 

DİĞER HABERLER

 
YükleniyorYükleniyor