Neden Twiins, Modelleri ve farkları nedir?

Twiins'in avantajları: Twiins ürünleri temelde 3 ayrı modele sahip. Her 3 model de tekli ve çiftli paketlerde satılıyor. 2 li paketler adından da anlaşılacağı üzere Twins kelimesi içeriyor. 1- Twiins HFI - Giriş modeli ürün. Intercom olarak k ...

KATEGORİLER
POPULER ÜRÜNLER
ÇOK SATANLAR
Neden Twiins, Modelleri ve farkları nedir?
Neden Twiins, Modelleri ve farkları nedir?
Oluşturulma Tarihi : 23.03.2010 Yazar: MotoPlus Kategori: Haber Hit: 3607 Okuma

Twiins'in avantajları:

Twiins ürünleri temelde 3 ayrı modele sahip. Her 3 model de tekli ve çiftli paketlerde satılıyor. 2 li paketler adından da anlaşılacağı üzere Twins kelimesi içeriyor.
1- Twiins HFI - Giriş modeli ürün. Intercom olarak kullanılabilir.
2- Twiins HFI RC - Orta seviye ürün, Intercom olarak kullanılabilir. Kumanda uyumlu ve paketten kumanda çıkar.
3- Twiins HFI RCR + RC - Üst seviye ürün, 500m kapasiteli. Motosikletten motosiklete ve Intercom olarak kullanılır, Kumanda uyumlu ve paketten kumanda çıkar.

- Patentli uzaktan kumanda sistemi (Twiins HFI RC ve Twiins HFI RCR+RC modellerinde) Uzaktan kumanda ile daha güvenli bir şekilde yolculuk edebilir, cihaza güvenli bir şekilde gidondan elinizi bırakmadan müdahale edebilirsiniz. Twiins RCR ve Twiins HFI RC modelleri modelleri RC(kumanda ile uyumludur) Twiins HFI'a kumanda bağlanamaz.
- Intercom özelliği: Tüm Twiins marka cihazlar birbirleri ile iletişim kurar. Ayrıca 5 adet cihaza kadar bağlanabilme özelliğine sahiptir. Tüm cihazlar sürücü ve yolcu iletişimi için kullanılır. Sadece Twiins RCR+RC modelinde 500m mesafeli Intercom özelliği mevcuttur.
- 190km hıza kadar Motosikletten motosiklete ve Sürücü Yolcu arası iletişim kurabilirsiniz.
- 250 saate varan bekleme süresi, 10 saate varan konuşma süresi
- 3 saatte cihazlar tam şarj olur.
- 2 yıl garanti
- cihazı kaska sabitlemek için vida gibi kaska zarar verebilen ekipmanlar kullanılmaz. Her paketten çıkan 3M yapıştırıcı sistem veya sabitleme parçasından biri tercihe göre kullanılabilir.