Furygan Panteri'nin öfkesi

Fury gan Panteri'nin öfkesi... Segura Markasının kurucusu Jack Segura, kendi adını verdiği markası ile Fransada başarı elde ettiğinde kardeşini de işlerine dahil etti. Bir süre sonra kardeşler arasında tartışmalar çıktıktan sonra Jack, ku ...

KATEGORİLER
POPULER ÜRÜNLER
ÇOK SATANLAR
Furygan Panteri'nin öfkesi
Furygan Panteri'nin öfkesi
Oluşturulma Tarihi : 12.06.2009 Yazar: MotoPlus Kategori: Haber Hit: 2970 Okuma

Furygan Panteri

Furygan Panteri'nin öfkesi...

Segura Markasının kurucusu Jack Segura, kendi adını verdiği markası ile Fransada başarı elde ettiğinde kardeşini de işlerine dahil etti. Bir süre sonra kardeşler arasında tartışmalar çıktıktan sonra Jack, kurduğu şirketi kardeşine bırakıp kendi markasını, Furygan'ı yarattı.
Furygan İngilizce'deki öfkeli anlamına gelen "Furious" kelimesinden geliyor.
Panter logosu ise, Jack Segura'nın askerde görev yaptığı komando takımının simgesi. Logodaki panterin şekli ise, avcı tarafından vurulan panterin görünümünü simgeliyor.
Fransa, İngiltere, İtalya, Almanya ve İspanya'da yüksek pazar payına sahip olan Furygan, iddialı çizgisi ile Türkiyede de beğeni topluyor.

MotoPlus Mağazalarında inceleyebileceğiniz Furygan ürünleri, sağlamlık, şık tasarımı, üstün kalitesi ve çağdaş çizgisi ile piyasadaki markalardan sıkılanlar için harika bir alternatif!